nedjelja, 8. svibnja 2011.

Izvještaj:Sevilla 2 Real Madrid 6

Večeras je madridski klub slavio na Sanchez Pizjuanu sa 6:2, a Cristiano Ronaldo je bio četverostruki strijelac. Nakon što je meč protiv Barcelone pratio iz hotelske sobe Jose Mourinho je večeras sjeo na klupu svoje momčadi odakle je uživao u savršenoj izvedbi svog moćnog stroja.

Sevilla je odolijevala Madriđanima do 21. minute kada je bivši igrač ovog kluba Sergio Ramos glavom nakon kornera pogodio za 1:0. Devet minuta kasnije Ronaldo je zabio svoj prvi pogodak večeri, a u 40. minuti Ricardo Kaka je još jednom podsjetio na svoje zlatne dane iz Milana.

U 60. minuti utakmice bivši igrač Reala Alvaro Negredo trese mrežu svojih bivših suigrača, koji četiri minute kasnije četvrti put šalju Varasa u mrežu loptu. Ronaldo je bio strijelac, a zatim i u 70. i 76. minuti. Negredo je drugim golom večeri u 84. minuti postavio konačnih 2:6.