četvrtak, 3. veljače 2011.

Čeka nas El Clasicco u finalu Kupa kralja

Nogometaši Reala i Barcelone igrat će 20.aprila u finalu Kupa kralja...

Real je do finala došao pobjedom nad Sevillom od 2:0.U prvoj utakmici Real je slavio sa 0:1.Već u 4 minuti Real ima šansu ali Di Maria pogađa samo stativu.Nekoliko minuta kasnije Ronaldo izlazi sam pred Varasa ali golman Seville je bio bolji u duelu.Prvo poluvrijeme završava rezlutatom 0:0.

Drugo poluvrijeme počinje žutim kartonima.U Sevilli žute kartone su dobili Zokora i Sergio Sanchez a u Realu Xabi Alonso.U 80.minuti Real postiže gol za vođstvo a strijelac je Mesut Ozil.Nakon solo prodora Ozil obilazi golmana Seville Varasa i lako pogađa praznu mrežu za vođstvo Reala.U 84 minuti izlazi Benzema a ulazi Adebayor a minutu kasnije igrač Seville Sergio Sanchez dobija drugi žuti karton i sudija ga isključuje sa utakmice.U 90.minuti Adebayor postiže prvenac u dresu Reala.Togoanac je na prsa primio loptu koju je dobio od Lassa i onda snažnim udarcem matirao Varasa za konačnih Real Madrid 2 - Sevilla 0.

U drugoj utakmici Barcelona je golovima Affelaja,Adriana i Alkantare pobjedila Almeriju 3:0.