srijeda, 18. svibnja 2011.

Izvjestaj:Murcia - Real Madrid 2 - 2

Na revijalnoj utakmici na Nueva Condomina stadionu selekcija Murcije i Real Madrid su odigrali neriješeno 2-2.Strijelci za Real Madrid su bili Benzema i Cristiano Ronaldo,a dok su za Murciju pogodili Meca i autogol Pepe-a.

Murcia:Andres, Robles, Botia, Mario Marin, Mariano Sanchez, Tato, Toche, Aquino, Olivares, Verza, Mista.
Real Madrid: Casillas, Pablo Gil, Albiol, Sergio Ramos, Arbeloa, Mandi, Pedro Leon, Canales, Ozil, Adebayor.

Jose Mourinho je odlučio od prve minute dati šansu igračima koji se nisu ove sezone naigrali,a od najače postave utakmicu su započeli Casillas,Ramos Ozil.
Prvo poluvrijeme je zavrsilo 0-0 koje je bilo poprilicno dosadno.

Vec na početku drugog poluvremena Mourinho je ubacio Benzemu ,Ronalda i Kaku...Vec u 47 minutu Benzema je dobrim udarcem pogodio gol za vodstvo 0-1. Ipak samo pet minuta poslije Murcia dolazi do poravnanja rezultata autogolem Pepe-a. U 65-om minutu Mece postize gol za potpuni preokret,ali samo tri minuta kasnije konacni rezultat postavlja Ronaldo.